Suzuki GSX 1100 E -86 U SHIT

Shitet nga: albert 17 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Viti: 1986
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Gsx-r1100
Eshte ne gjendje krejt te rregullt , i ka te ndrruara tani vajin ,filterin e vajit,filterin e ajrit,filterin e benzines , frenat i ka te gjitha ne rregull eshte 120 Ps , shum i shpejt eshte pak i vjeter mirpo i rujtun dhe seshte i bajatshem , gomat i ka 2 te reja , eshte i importuar nga zvicrra para 1 viti e gjysm nkosov e kom vozit shum pak , i qlajmruar ne CH , dogan nuk ka .
Ndrrim baj me ndonje veturë qmimin perafersisht me pas te njejt +- shtoj pare ose e dha motorrin dhe nje pasat vw 2 , 1992 , dizell 1.9 , per te dhana ma detajisht mundeni me hy ne kete link me shiku pasatin qfare eshte :

http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3422339-VW-Passat-1-9-D--92

Numri i kontaktit eshte : 045671110 , ky numer eshte edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim