Motor r1 yamaha

Shitet nga: Fatlum 29 Mar 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: R1
Motori eshte ne gjendje shume te mire, nuk i mungon asgje, regjistrimi i ka skadue, ne rks eshte, dritat xenon, acrabovich, teshat origjinal plus nje jelek dhe mbrojtese te kembeve, helmete etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim