KAWASKAI GTR 1000 -86

Shitet nga: arjanit 17 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Të tjera
SHES KAWASKA PA DOGAN

1000 KUBIK

ESHTE I RUJTUN DHE KA VOZITJE SHUM TE RAHATSHUM

QMIMI 800 ERO BOJ NDRIMM ME NDOINJE VETUR

tel 044 647 279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim