Yamaha xj600N -Naked Bike-Ndrrim vetem me Choppe..

Shitet nga: Dardan 29 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Të tjera
Yamaha 600 cc , 6 shpejtsi ne gjendje motorike dhe optike shum te mir eshte shum stabil ne voZitje nuk ka kurfar defekti ikam tr gjitha librat e servisit poashtu kam dokumentacionin e kryrjes se doganes dmth ka dogan , motori ka 41 ps eshte shum i fuqishem , dritat shtopat tgjitha i punojn driten para xenon led , ka nxemjen e duarve sensort e fikjes ne parking, me nje fjal kushdo qe emer nuk zhgenjeehet ,QMIMI FIIX , per kontakt nr tel : 045671110, ket nr e kam edhe ne VIBER....


QMIMI FIX . . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim