shitet dhe nderrohet

Shitet nga: Elis 19 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1991
Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Z750
kawasaki esht me tabela rks po i qlajmrum per arsye qe nuk perdoret esht cdo gje e re ne te mund ta nderroj me ndoi makin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim