Fellne 15tshe 5 shrafa

Shitet nga: Fellne 11 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten fellnet 15tshe me 5shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim