Fellne 17

Shitet nga: Shpend 04 Gsh 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes fellne 17 me goma te veres
Baj per : vw.opet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim