Fellne per skuter me gjith goma

Shitet nga: blerim 25 Shk 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Fellne per skuter 12 she e para she e mrama dyjat bashk 40 euro me gjith goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim