Fellne

Shitet nga: loni 22 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes pjes per 750 kubik karburatora rezervar vilushk maska omorizer diska e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim