Fellnet "16"

Shitet nga: Shkelqim 02 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten fellnet per Golf jon te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim