Goma sportakut shes urgjent

Shitet nga: kushtrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes goma sportakut jon shum te mira bajn per te gjitha llojet e motorav edhe per kros per ma shum ne tel.044933893
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim