Gomat e sportakut mundsi ndrrimi

Shitet nga: kushtrim 14 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
kros 350 cc ndrim me skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim