Gomat per Skuter 2 ing

Shitet nga: Valdrin 10 Maj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten Gomat per skuter gomat jane pothuajse te reja me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim