Gomat per motorra kros

Shitet nga: goma 05 Dhj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shiten gomat per motorra kros
- 21 t parat -
19 t mramtat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim