Shes GOMA 225/55/17 M/S

Shitet nga: Agim 27 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes GOMA 225/55/17

per me shum infto kontaktoni numrin e telefonit :

044 315 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim