Shes GOMA

Shitet nga: Agim 22 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes Goma 16,17,20
Per me shum info 044-315-206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim