2 Helmeta

Shitet nga: Helmetë 13 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Njëra helmetë është e kompletuar dhe tjetrës i mungon xhami.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim