DAINESE per sportaka dhe shpejtesi ekstreme

Shitet nga: Dainese 24 Sht 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Rroba (tesha, kombinezon) pothuajse te reja per sportaka te firmes me te njohur boterore-Italiane, DAINESE qe jane komplet (jakne, pantallona, helmeta, qizmet, dorezat, qanta me magnet per rezervuar). Rrobat jane te dedikuara per shpejtesi te medha dhe relacione te ndryshme si per rruge magjistrale po ashtu edhe per autoban. Rrobat jane te lekures se kualitetit te larte me protektore per pjeset vitale te trupit dhe jane numer 52 ose L (Large). Jakna sic shihet ne foto mund te perdoret edhe per vozitje ne qytet helmeta sic shihet eshte Suomy e kualitetit te larte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim