Helmet per motorr dhe skuter

Shitet nga: Flamur 16 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes 2 helmeta ne gjendje shum te mir
Qmimi : 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim