Helmete MP ASU XL

Shitet nga: arben 08 Sht 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
helmete me dy Gjama i zi dhe i bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim