JAKNE PER MOTORRA

Shitet nga: Artoni 28 Krr 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
E RE E PA PERDORUR E ARDHUR NGA GJERMANIA, MBROJTESET I KA NE KRAH DHE NE BRRYLA.
Me jakne gratis vijne dorezat origjinale profesionale per motorra.
Vetem dorezat 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim