Jakne per motorr FRANK THOMAS e zeze,me mbrojtes..

Shitet nga: gent 11 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shitet Jakna per motorr "FRANK THOMAS" e sapoardhur nga anglia,Eshte ngjyre e zeze,dhe ka mbrojtese per duar,eshte e re,e perdorur dy jave.Numri eshte XL.Cmimi eshte 90 Euro.Numri per kontakt eshte
049609578,dhe 044368463

Yamaha,Kawasaki,Suzuki,Piaggio,Vespa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim