Maice origjinal Harely Davidson

Shitet nga: uran 25 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Eshte maice Harley Davidson, e paperdorur. Eshte e prodhuar dhe e destinuar Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim