Xhaket per matorra

Shitet nga: Mendim 07 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes jaknen per matorra epa perdorne e re
Te firmes Genuine Leather nder firmat mat njoftne per prodhimin e jaknev likures e shes per arsye mos perdorimi.ika mbrojtset ne dor dhe shpin dhe rrin shum bukur ntrup,qmimi i diskutushem

Vrejtje:jaknja eshte e pa perdorne dhe gjindet ne pejë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim