MALAGUTI MADISON PER PJES

Shitet nga: Vetoni 19 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES PJES TE KTI MODELI MALAGUTI MADISON 125cc QYSH SHIHEN EDHE NE FOTO PER VEQ MAQINES QE NUK E KA TJERAT KREJT QAFR TJU NEVOITET SI DHE PJES PER KTM 50cc NJEASHTU EDHE KY PLASIKAT I KA KREJT PER VEQ MAQINA NE MUNGES JU MIRPRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim