Moto Servis ValTrimi

Shitet nga: Moto Servis Val-Trimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Moto Servis Val-Trimi Bojm te gjitha Servisimet e Skuterav dhe po ashtu edhe ngjyrosjen e mattorrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim