Motorr per skuter 50cc me ftohje motorr

Shitet nga: blerim 25 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motor per skuter 50cc me ftohje me uje eshte komplet e ka pumpen e ujit dhe gjith instalimin vetem karboratorin Nuk e ka çmimi 60 euro komplet ju mirpres.
Çmimi osht shum I volitshem per at a qe din she boj edhe ndrrim me kompresor te ajrit ose kabell te rrymes 50 m te gat trefaz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim