PJES PER GRAND SKUTER

Shitet nga: pjes skuterave 19 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES PJES PER KIT MODEL I CILI OSHT GRAND SKUTER 125 cc I KA PO THUAJ SE TE GJITHA PJEST PJEST SHKOJN NDAMS SI DHE KOMLET JU MIRPRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim