PJES PER SKUTERA

Shitet nga: MOTO SERVIS JETONI 27 Krr 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES PJES PER SKUTER TE FIRMAVE TE NRYSHME 50cc 125cc 150cc PLSASTIKA RF HS HSI ZC ETJ SIDHE PJES MOTORRIKE SIQ SHIHEN EDHE NE FOTO PO ASHTU KEMI EDHE PJES TE REJA TE PA PERDORNE SI DHE BEJM SERVISIM RIPARIM TE GJITHA LLOJEV SKUTER JU MiR PRESIM QMIMET JAN TE VOLITSHME GJINDEMI NE ARBERI RRUGA E KFORIT

NR: 045800047
VLEN TE CEKET :SI DHE BLEJ TE GJITHA LLOJET E SKUTERVE EDHE PER PJES SI DHE TE HYDSUN QMIMET QYSH MIRMI VESH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim