Pjes per YAMAHA R6 -07

Shitet nga: Yamaha R6 2007_8 07 Sht 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
SHES KTO PJES PER MOTORR YAMAHA R6 PUMPA E BENZINES OSPUFI SI DHE LLAMELLA KOMPLET PJEST JAN TE PERDORURA PO JAN FUNKSIONALE QMIMET JON TE ARSYESHME JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim