Biciklet

Shitet nga: xhemail 26 Gsh 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Biciklet shum e mir e ardhur nga zvicrra hi ne ndrrim me bicikell te malit ose e shes 200 euro kontakto dhe ne viber +38649416675
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim