Pjes per skutera

Shitet nga: 049195742 24 Gsh 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Pjes per skutera mondial , bamoto , spyder,yamaha
po ashtu edhe maska +ram i skuterit ...
Auspuh remus (me flak)
Ekstra kompjuter per shpejtsi dhe gjuajtje rryme
+Ekstra maqin komplet 150cc mondial 0.00 km tonat mirat krejt ekstra treja (vetem maqina)

Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim