Servis per bicikleta

Shitet nga: Arlind 22 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Gjendem ne hajvali rregulloj bicikletat me qmime te volitshme munt te me kontaktoni pas ores 2 ne tel : 045845907 dhe ne viber: 049290519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim