Shes Bicikelt ne fshatin milloshev

Shitet nga: Valon Morina 16 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes bicikell ne gjendje shum te rregullt Ka frenat edhe armotizerat shum te reja duket dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim