shmigovaca (tregues drejtimi)

Shitet nga: drilon 10 Pri 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shiten tregues drejtimi per motoqikleta jane me drita led 12 copa . te papershkrushem nga uji dhe kualitet i larte \
viber :
+37744717576
+37744468986
gjindemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim