AUTO SERVICE PICASSO ( KERKOJM PUNETOR)

Shitet nga: Auto Servis Picasso 19 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
AUTO SERVIS PICASSO OFRON KETO SHERBIME :


1. HEKUROSJEN ME APARATUR ME TE PERSOSUR
2. NGJYROSJEN NE FURR (KOMOR)
3. POLIRIM PROFESIONAL
4. AUTO PJES PER TE GJITHA VETURAT ME POROSI
5. MBUSHJE TE KLIMES A/C
6. ETJ...


QMIME TE VOLITSHME PER TE GJITHA LLOJET E VETURAVE
PA DALLIM VITI APO MARKE.

EJANI DHE BINDUNI PER CILESI DHE KUALITET TE LARTE SI DHE PER QMIMET E VOLITSHME

PER OFERTA KONTAKTO SERVISIN


JU MIRPRESIM...

INFO;

AUTO SERVIS PICASSO
+377 44 16 85 75
www.auto-picasso.com
10000 PRISHTINE , KOSOVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim