Auto Larje PASTRIM KIMIK -07

Shitet nga: Ramadan Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
EXTRA PASTRIM I BRENDSHEM KIMIK PER VETURA.
Pastrimin kimik:te karrikave,tepijave,tavanit,plastikave ETJ.
Posedojme makinen e cila ben fshirjen,larjen,tharjen,pastrimin- dezinfektimin,me mjete moderne,profesionale,te importuara nga ITALY.Si makina me avull VAPORELLO etj.
Te gjitha njollat ne veturen tuaj do te zhduken.
Ejani dhe binduni,NXITONI TE NA VIZITONI :)
Gjindemi ne sllatin buze magjistrales PRISHTINE-PEJE afer rrethit te ajroportit.Perballe MOTEL SLLATINES
Cmimi kushton vetem 25 Euro
ju mirpresum.

GJITHASHTU BEJME EDHE PASTRIM GENERAL te shtepive,lokaleve afariste,dhomave,banjove,kuzhinave,kauqave,tepijave,dyshemeve etj.
(cmimi sipas marreveshjes)

Nr. tel. 045825946 viber +37745825946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim