Auto Llaker GIMI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agim 21 Gsh 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme Hekurosjen dhe ngjyrosjen e veturave
1.Hekurosje
2.Ngjyrosje
3.Polirim
4.Lamje te brendshme

Gjindemi ne Bardhosh, Prishtine
Tel: +377 44 153 667
+386 49 140 011
autollaker_gimi@hotmail.com
www.facebook.com/autollakerGIMI/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim