Auto Service EDIS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edis 30 Dhj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme riparimin dhe montimin e gjitha llojeve te veturave
Urdheroni dhe na vizitoni do te bindeni vet me cilsin dhe punen tone .

Gjindemi tek Rr: Lidhja e Prizerenti Nr: 3 (TOPHANE) Prishtine

Kontakti
044 222 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim