Auto xhama Servis "FADILI" RIPARIM-MONTIM-POROSI

Shitet nga: auto xhama FADILI 08 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
I kryejm keto sherbime POROSI , SHITJE dhe MONTIM te te gjitha lojet e auto xhamave

Porosit i kryejm brenda 24 oreve.nr.tel viber 044636264
viber 049636264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim