Bejm larjen gjenerale te veturave 30 euro

Shitet nga: Yll 01 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejm larjen gjenerale te veturav ( tavani , stubat , karrikat , maskat , tapacirat , podi , kebekun , si dhe motorrin e vetures , qmimi eshte 30 euro me garancion. Gjendemi afer teatrit Dodona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim