ChipTuning,Radio Decoding

Shitet nga: Astrit 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Autoelektrika"Astriti" me tradit 25 vjeqare
blokada kunder vjedhjes
*Mbushjen e Klimave
*Radio Coding
*Diagnosa Kompjuterike
*ChipTuning
*IMMO OFF
*DPF OFF
*EGR OFF
PARKING SENSOR
*VW Start Problem Ndezje Nxeht Ftoht
CHIPTUNING ben makinen me perfanacat superiore rrit shpejtesin dhe ul shpenzimet e karburantit te makines pastron gazrat e makines

Orari i punes 9-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim