Damllog - Gutachter - Vleresues i Demeve

Shitet nga: Dam Llog 01 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DAMLLOG - Vleresues i demeve - Kompani e ndermjetesimit ne sigurime - Lider ne Kosove - Ekspert, avokat, jurist, te gjitha ne nje vend. Kompania nr.1 e specializuar per vleresimin dhe trajtimin e demeve. Ju na njoftoni ne per demin tuaj dhe ekspertet tane ju kontaktojne menjehere,
DAMLLOG shpk(Licensuar nga Banka Qendrore e Republikës së Kosovës - Faqja Zyrtare)
Adresa: Rruga Rexhep Luci Nr.5 Prishtine.
Email: info@damllog.com
Tel: 049 351 222/ 038 225 225
www.damllog.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim