Diagnostifikim

Shitet nga: Murat 20 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjë diagnostifikimin e problemeve motorike të automjeteve: veturave, SUV, xhipave, kombi, kombi busëve, kamionetave, kamioneve si dhe busëve, pothuajse të të gjitha markave të botës, jam mobil dhe mundë të vije edhe në servisin tuaj apo në vendin e ngjarjes, me marrëveshje vijë edhe jashtë Prishtine. Pos problemeve motorike te shumica e automjeteve bëjmë edhe diagnostifikimin e modujve të tjerë që kontrollohen nga elektronika dhe sensorët si : ABS, ESP, AirBag Klime, Instrument tabele, Hidraulikën e timonit tek veturat, deri sa te kamionët dhe busët momentalisht mund të kontrollojmë problemet motorike, sistemin e frenimit, retarderët , WABCO-n, si dhe Jastakët. Te disa tipe aty këtu mund të kontrollojmë edhe modujt tjerë elektronikë si klimën, instrument tabelen etj. Çmimet varojnë sipas tipit të automjetit dhe problematikës së prishjes, nëse ka nevojë për programim shtesë apo Kodim të Dizneve të cilat edhe ato mund ti bëjmë për shum automjete. Lidhur me diagnostifikim të veturave gjërësisht mun të shihni në web faqen www.freewebs.com/auto-diagnostika. Orari i punës prej 16.30-19,00 ditëve të punës derisa vikendi prej ores 9.00 - 18.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim