Makin per autolarje

Shitet nga: mustafa 29 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinen per auto larje dhe shum vegla te tjera per me teper telefonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim