Servis per vetura japane dhe amerikane

Shitet nga: Japan 16 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Benm rregullimin e te gjitha veturave japane dhe amerikane po ashtu kemi edhe pjes rezerv per te gjitha veturat japane dhe amerikane te reja dhe te perdorura si dhe bim me porosi nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim