Turbo servis bujari

Shitet nga: turbo servis bujari 26 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
turbo servis bujari bejmë riparimin montimin demontimin si dhe pastrimin e te gjitha llojeve te turbinave per te gjitha llojet e vetura dhe kamjonave ne posedojm edhe turbina te reja dhe japim garancion 6 muaj ju mirpresim mund te na kontaktoni edhe ne viber ne numrin +38649-360-490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim