llapma

Shitet nga: mustafa 18 Tet 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes llamen dhe shum vegla per mekanik dhe llaker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim