makin per polir

Shitet nga: mustafa 29 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinen per polir e perdorur dhe shum vegla te tjera per mekanik dhe llaker per me teper telefonoin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim