mbushs per akumlator

Shitet nga: mustafa 29 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mbushesin per akumlator dhe shum vegla te tjera per mekanik per me teper telefonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim